Whatsapp
Aynı gün içinde kargo

 • Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Resmed S9 Eli̇te Cpap Ci̇hazi resmi
Resmed S9 Eli̇te Cpap Ci̇hazi
Üretici: RESMED
Ücretsiz Kargo
3.500,00 TL KDV dahil
 • Ücretiz Kargo Tüm alışverişlerinizde 150 TL ve üzeri ücretsiz kargo
 • Taksit Seçenekleri Satın alırken taksit seçeneklerinden faydalanın, rahat edin
 • Müşteri Memnuniyeti 7/24 müşteri desteği ile mutlu müşteriler, haklı kazançlar
 • ResMed ile terapi yolculuğunu tek başına yürümeye ihtiyacınız olmayacak. Bu arada yardım ve destek sunmak için buradayız, böylece ResMed ürününüzden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

 • CPAP Cihazı Resmed S9 Elite

  CPAP cihazı, uyku apnesi hastalığında üst solunum yollarında oluşan tıkanıklığı engellemek için kullanılır. Resmed S9 Elite üstün özellikleri olan bir CPAP cihazıdır. EPR teknolojisi ile soluk vermeyi kolaylaştırır ve tedavi etkinliğini artırır. Bu durum kullanıcı konforunu da artırmaktadır. 24 dBA ses seviyesi ile dünyanın en sessiz CPAP cihazıdır. Bu ses seviyesi fısıltıdan bile daha sessizdir.

  Tedavi kalitesini arttırmak için Resmed S9 Elite CPAP cihazı pulse oksimetre ölçüm, cihaz etkinlik ve hastanın cihaza uyumluluk verilerini USB veya SD karta kaydeder. Bu veriler daha sonra hekim tarafından bilgisayarda incelenebilir. Böylece tedavi etkinliği en üst seviyeye kadar çıkarılır.

  Kullanım

  Resmed S9 Elite CPAP cihazında renkli LCD ekran ve kolay anlaşılır menü vardır. Kullanımı basittir. Hasta, kullanıcı menüsünden tedavisi ile ilgili temel ayarlara ve kullanım istatistiklerine ulaşabilir.

  Uyumluluk

  Resmed S9 Elite istenildiğinde H5i ısıtıcı nemlendirici ile rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca 15 mm incelikte üretilmiş SlimLine hortum veya opsiyonel olarak ClimateLine ısıtıcılı hortum ile kullanılabilir. Standart CPAP hortumlarıyla da kullanıma uygundur.

  EPR (Expiratory Pressure Relief)

  Bu teknoloji kullanıcıların en büyük sorunlarından biri olan uyum problemini çözmektedir. EPR sayesinde cihaz kullanıcısı rahatça nefesini verebilmektedir. Böylece uykuya dalma safhası kolaylaşmaktadır. Bu sistem sayesinde nefes verme anında cihaz tarafından otomatik olarak basınç bir miktar düşürülür.

  Climate Control

  Cihaz, bu iklimlendirme teknolojisi sayesinde tedavi basıncındaki veya ortam koşullarındaki değişikliklerden bağımsız olarak istenilen düzeyde nemlendirme sağlar.

  Tedavi Verisi

  Cihaz etkinliği ve kullanım istatistiklerini içeren, santral apnelerin de dahil olduğu 365 günlük özet tedavi verisini kayıt eder. Ayrıca 30 gecelik periyot halinde daha detaylı şekilde tedavi verisini de kayıt etmektedir. Tedavideki başarıyı gösteren bu önemli bilgiler, bilgisayar yazılımı kullanılarak görüntülenebilir. Kayıt edilen diğer parametreler horlama, dakikadaki solunum sayısı ve opsiyonel olarak oksijen saturasyonudur. Resmed S9 Elite solunum hava akışı verisini yedi gecelik periyotlar halinde kayıt etmektedir. Kullanıcılar cihaz üzerindeki LCD ekrandan uyku kalitesini de takip edebilmektedir.

  Özet

  Garanti süresi: 2 yıl
  Ses seviyesi: 24 dBA
  Basınç aralığı: 4-20 cmH2O
  Güç tüketimi: 70 W
  Ürün ölçüleri (U x G x Y) (cm): 15,3 x 14 x 8,6
  Ürün ağırlığı: 0,81 kg

Görüşlerinizi Paylaşın
Değerlendirme
KÖTÜ İYİ
Yorum Başlığı
 • Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme yazabilir

Görüşünüz

Bültenimize kayıt olun